24 stycznia 2013

Konkurs na Blog Roku 2012 - Głosowanie !

Od dzisiaj zaczął się kolejny etap konkursu. Zgłoszenia już wszystkie są, więc zaczynamy głosowanie. Sama powysyłałam mnóstwo wiadomości do znajomym, udostępniłam informację o głosowaniu na Facebook'u, więc przyszedł czas na bloga wreszcie. W końcu to on jest najważniejszy w tym konkursie. Dlatego drodzy czytelnicy bloga i goście zapraszam do głosowania. Jeśli uważacie, że mój blog ma to "coś", aby otrzymać miano bloga roku albo sądzicie, że przez ten rok blog się świetnie rozwinął lub macie jeszcze inne pozytywne odczucia to głosujcie!

Kocham tego bloga i to co robię i nie zależy mi, żeby od razu zdobyć pierwsze miejsce. Chcę się po prostu sprawdzić i zobaczyć jak wy, właśnie wy czytelnicy bloga go oceniacie. Czy zasługuję na waszą uwagę i chcę mieć kolejną motywację, chociaż ich nie brakuje do dalszej pracy. Dziękuję wam za wspaniały rok, który spędziłam prowadząc blog i mam nadzieję, że choć trochę podzielacie moją przyjemność z tego iż on istnieje ;) To przechodzimy do konkretów :

No to wysyłamy kto może SMS o treści E00290 na numer 7122 koszt 1.23 zł ! Jedna osoba z jednego telefonu może zagłosować tylko raz na dany blog ;) Za wszystkie głosy serdecznie dziękuję ! ;)

3 komentarze:

 1. Masz naprawdę świetnego bloga :)
  Mam do Ciebie ogromną prośbę, może proszę o zbyt wiele, ale to bardzo ważne.
  Wymyśliłam pewną akcję na moim blogu, tak właściwie cały ten blog to już jedna wielka akcja!
  Jeśli zechcesz mi pomóc, albo przynajmniej się przyłączyć - obserwując, będę Ci niezmiernie wdzięczna. Wszystko jest napisane w najnowszej notce.
  Mogę zmienić świat tylko z tobą :)
  f-me-i-am-famous.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Ja się dla Ciebie produkuje, to może i ty byś dla mnie choć komentarz zostawił?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...