08 stycznia 2013

Blog roku 2012

No cóż... Po długich rozważaniach za i przeciw, zdecydowałam w końcu wziąć udział w tym konkursie. Wiem, że mój blog nie jest taki genialny, ale uważam, że dosyć dobrze rozwinął się przez ten rok. Zawsze mogłoby być lepiej, jednak ja jestem z ciebie dumna i mogę do z przyjemnością powiedzieć. Nie wierzyłam, że uda mi się tyle go prowadzić, ale z czasem robi się to jeszcze przyjemniejsze i czuję, że jestem zżyta z tym blogiem. Nie przedłużając już. Mam nadzieję, że podoba wam się mój blog i nie uważacie, że zgłoszenie go do konkursu jest czymś złym. ; )


2 komentarze:

  1. Bardzo dobry pomysł, trzeba próbować swoich sił, może ten konkurs będzie dodatkowo dostarczał Ci motywacji, żeby prowadzić bloga. Tym bardziej, że i tak poświęcasz dużo czasu na jego prowadzenie, jednocześnie trzymając poziom. No i nagrody są kuszące, może Ci się uda wygrać? Będę trzymać kciuki. Serdecznie pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wątpię by udało się wygrać, ale sam udział i to że moi znajomi mnie do tego zachęcali jest bardzo przyjemne i motywujące. Mam nadzieję, że nie zawiodę nikogo i dalej będę pisać na tym blogu recenzje, a może i czasem coś więcej :)

      Usuń

Ja się dla Ciebie produkuje, to może i ty byś dla mnie choć komentarz zostawił?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...