24 lutego 2013

Komunikat !

Drodzy czytelnicy bloga,
niestety z przykrością muszę stwierdzić, że niestety przez najbliższy czas mniej będę pisać na blogu, co i tak już robię ostatnio za mało. Zbliżają się wielkimi krokami egzaminy i chcę być do nich dobrze przygotowana. Przez dodatkową szkołę mam tego czasu i tak już dość mało, dlatego mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Spróbuję chociaż raz w tygodniu coś skubnąć dla was lecz niczego nie obiecuję. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie, a bardzo mi na tych egzaminach zależy żeby poszły jak najlepiej.

A teraz coś z innej beczki ;) Nareszcie udało mi się odnowić zakładkę "RECENZJE". Trochę to trwało, bo niestety przez przypadek całkiem mi się wszystko skasowało. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dlatego od razu zmieniłam wygląd zakładki. Myślę, że jest teraz bardziej przejrzysty i szybko znajdziecie recenzje tej książki, której akurat szukacie. Jeśli jednak są tam jakieś błędy albo może macie jakieś propozycję na zmianę wyglądu bloga lub czegokolwiek chętnie przyjmę wasze propozycje albo w komentarzach, albo piszcie do mnie na mail: essenality@fejm.pl
Pozdrawiam was i życzę miłego zaczytania ;) !

P.S. Dodałam jeszcze zakładkę "O MNIE". Jeśli jesteście ciekawi, żeby coś się o mnie dowiedzieć to proszę bardzo ;) Nie lubię pisać o sobie, ale chyba może być.

9 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia na egzaminach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam ten "ból" ja od maja też na ostro zaczynam uczyć się na czerwcowe egzaminy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki za Twoje przygotowania do egzaminów. (: Mnie też czekają w tym roku i troszeczkę się stresuję, ale to tylko i wyłącznie z powodu nauczycieli, którzy mi o nich prawie codziennie przypominają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nauczyciele są straszni z tymi egzaminami ... A teraz mam próbne w tym tygodniu, ale co tam, jakoś dam radę. ;)

   Usuń
 4. Miłej nauki i powodzenia na egzaminach :3 Czekamy na Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bym zapomniała: Uwielbiam muzykę na Twoim blogu *.*

   Usuń
  2. Dziękuję ;) Yirumę poleciła mi moja przyjaciółka i zaraz pokochałam jego muzykę d^-^b ;)

   Usuń
 5. Powodzenia na egzaminach i jak najszybciej wracaj do nas ^_^

  OdpowiedzUsuń

Ja się dla Ciebie produkuje, to może i ty byś dla mnie choć komentarz zostawił?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...