29 marca 2012

O książkach {4}: Harry Potter

 O książkach - projekt, który polega na własnym interpretowaniu zdjęcia wraz z tekstem, o książkach. Zapraszam co środę (lub czwartek) na blog Cassiel, jeśli doda notkę z obrazkiem i swoimi refleksjami nas nim.. Jeśli chcielibyście wziąć udział i podzielić się własnymi spostrzeżeniami, wystarczy na swoim blogu wkleić obrazek z tekstem i w kilku zdaniach napisać co o nim sądzicie (wtedy wyślijcie linka do notki w komentarzu pod wpisem z danym obrazkiem u Cassiel). Lub napisać po prostu w komentarzu pod tym wpisem swoje rozmyślenia. Takie krótkie cotygodniowe rozważania :) Nareszcie nadrobie zaległości w tym projekcie.No to kolejny obrazek + moje rozważanie: ,,Gdyby te książki były lekturami szkolnymi, to uczniowie pokochaliby czytanie książek.'' Powiem szczerze, że tak jak Cassiel też nie czytałam serii Harry'ego Pottera. Może to dlatego, że jak widziałam mojego brata, który czytał to w kółko to miałam już dość. Nie wiem. Raz spróbowałam zacząć czytać tą serię, którzy wszyscy kochają. I przeczytałam pół pierwszej części i niestety na tym się skończyło .. Trochę dziwnie się z tym czuję, jak widzę te wszystkie wpisy u Cassiel w komentarzach, że czytali to po sześć lib siedem razy. Wstyd mi, że ja nawet pierwszej części do końca nie potrafiłam przeczytać. Obiecują za to, że to nadrobię. Tylko musicie mi o tym przypominać, bo lubię sobie czasem coś zapomnieć ;) A jak wy to postrzegacie ?

6 komentarzy:

 1. Harry Potter w kanonie lektur szkolnych to nie jest chyba najlepszy pomysł. Chociaż seria bardzo mi się podobała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie widzę tego jako lektury...

   Usuń
 2. Kocham HP;) Przeczytałam chyba ze cztery razy każdą część;)
  Co do lektury... uważam, że jest to kiepski pomysł. Jeżeli ktoś nie lubi czytać, nienawidzi tego, to po przeczytaniu Harrego Pottera raczej książek nie pokocha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem tego samego zdania. A za HP wezmę się wreszcie ;)

   Usuń
 3. Ja z jednej strony za tym jestem, ale z drugiej nie. Sama się zdecydować nie mogę, tak więc jestem neutralnie nastawiona do sprawy. ;) A co do HP - kocham *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to, że kochasz HP dowiedziałam się już na blogu u Cassiel ;) Pozdrawiam ;*

   Usuń

Ja się dla Ciebie produkuje, to może i ty byś dla mnie choć komentarz zostawił?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...