15 marca 2012

I znowu szkoła ..

No tak moje leniuchowanie się już skończyło. Szkoda.. ale nie było tak źle jak mogło się wydawać. Przez trzy ostatnie dni chodziłam razem z klasą, tyle że nie do szkoły, a za to na rekolekcje szkolne do kościoła. W tym roku prowadziły je Siostry Służebniczki. Było naprawdę fanie. Mieliśmy świetną wizualizacje na tablicach przez projektory. Były przeróżne prezentacje, jak i też filmiki. No może na tym skończymy. Dziś za to wcześnie rano wstać i na 7.10 do szkoły na sprawdzian z matematyki. Nie chcę na razie wiedzieć jak mi poszło. Później chemia, na której omawialiśmy nowy dział, czyli sole. No i nareszcie Kangur, konkurs matematyczny. Na początku czytałam wszystko do porządku i liczyłam, a na końcu jak zostało mało czasu to już tylko strzelałam. ;) Na koniec dostaliśmy układanki do ułożenia. I oto jak wygląda ta układanka :


No to tak wygląda ta układanka. Jeszcze dodam, że w sobotę niestety znów do szkoły. A to czemu? Bo odrabiamy za drugi maj chyba. No ale będą dwie lekcje, a potem na auli mam talent ;) Ja sama miałam wziąć udział, ale byłam chora.. No to ja muszę już lecieć obowiązki wzywają. Za to obiecuję, że niedługo pojawi się kolejna recenzja.

10 komentarzy:

 1. Heheh, miły akcent po konkursie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak .. bardzo miły ;) Potem wszyscy siedzieli i układali to.. ;)

   Usuń
 2. Sama kiedyś pisałam "kangura" - stare czasy :) ale ta układanka to fajny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja właśnie piszę po raz drugi.. Wcześniej często chciałam chodzić na różne konkursy, ale nauczyciele we mnie nie wierzyli. Teraz to sami mnie wysyłają ;) No, a układanka pobudza myślenie no nie ? ;)

   Usuń
 3. U mnie w szkole dzisiaj również pisali Kangura. Później połowa ludzi z mojego liceum próbowała to ułożyć. : )
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też się główkowali. Nawet w klasie cały czas to mi ktoś zabierał tą układankę. No, ale na szczęście do mnie wróciła. ;)

   Usuń
 4. Ta układanka jest super - ciągle składam od nowa :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jest super. Mój młodszy brat to się pół dnia nią bawił, aż w końcu przy kolacji tata się nie zdenerwował i wolałam mu to zabrać w trybie natychmiastowym ;)

   Usuń
 5. My też odrabialiśmy 2 maja.;D Układanka boska. W szkolnym Mam Talencie nie występowałam, ale zasiadałam w jury. Byłam Chylińską.;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to fajnie, że byłaś Chylińską.. Ja jedynie u nas siedziałam na widowni. Bardzo mi się podobało, bo wystąpiły naprawdę świetne osoby i zobaczyłam, że założyli sobie zespół. ;)

   Usuń

Ja się dla Ciebie produkuje, to może i ty byś dla mnie choć komentarz zostawił?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...