30 października 2012

Moja pasja: fotografia

Obiecałam, że postaram się częściej pisać, ale na razie niestety nie mam recenzji, więc podzielę się z wami moją inną pasją, czyli fotografią. Zdjęcia, które wstawiam są mojego autorstwa. Jedne są bardziej inne mniej udane, ale jestem amatorem i robię to jedynie jako hobby :)No takich zdjęć :) Chyba wszystkie robione w tym roku, ale pewności nie mam. Miałam się dzisiaj uczyć, ale jakoś natłok tylu sprawdzianów i kartkówek ostatnio mnie zniechęcił do tego. Mimo że jutro mam trochę tego to trudno. Nie jestem robotem, by zawsze być na wszystko przygotowana.
Ostatnio częściej uczę się przed samą lekcją niż w domu :) Ale jeszcze jutro i długi weekend :)

8 komentarzy:

 1. Bardzo ładne zdjęcia:) Piąte od końca bardzo mi się podoba, szczególnie kolory.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję wam :) Uwielbiam robić zdjęcia, ale najczęściej jest jedno dobre na dwadzieścia zrobionych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne zdjęcia ;) Szczególnie podobają mi się pierwsze i drugie. Również lubię robić zdjęcia, ale tak czysto amatorsko. Marzy mi się porządny aparat ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Ja mam aparat cyfrowy z Fujifilm i jest całkiem dobry, ale nie mam akumulatorów i strasznie dużo baterii na to schodzi przez co nie mam teraz za bardzo jak robić zdjęcia...

   Usuń
 4. czwarte od góry się troszeczkę prześwietliło :) ale zdjęcia wspaniałe...! fotografia jest mi bliska :) i obcuję z nią na co dzień :) choć sama nie fotografuję, dwoje moich bliskich przyjaciół się nią pasjonuje :) choć moja wiedza na ten temat jest raczej mało profesjonalna, jestem ich najlepszym krytykiem, bo patrzę na ich zdjęcia niezwykle bystrym okiem :)poza tym często pomagam im zdobywać doświadczenie będąc ich modelką :) pozwól, że wkleję tu link do jednej z moich recenzji, ale ta pozycja może Cię zainteresować :) zarówno książka, jak i bonus... możesz obejrzeć zdjęcia zrobione właśnie przez moich przyjaciół :) pozdrawiam :)
  http://czytam-bo-lubie-ksiazki.blogspot.com/2012/09/sekrety-mistrza-fotografii-cyfrowej-w.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że się troszkę prześwietliło, ale dlatego właśnie je lubię :) I z miłą chęcią zobaczę te zdjęcia ;)

   Usuń

Ja się dla Ciebie produkuje, to może i ty byś dla mnie choć komentarz zostawił?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...