29 października 2012

Mamy roczek ! ; )


29 października 2011 roku rozpoczęłam moje blogowanie na Bloggerze. Początkowo nie wiedziałam jeszcze o czym będzie blog, więc był o wszystkim. W styczniu br. blog ten stał się blogiem poświęconym przede wszystkim recenzjom, głównie książek. Czasami wstawiałam także jakieś zdjęcia, relacje etc. Biorąc pod uwagę, że moja główna działalność jako recenzentki rozpoczęła się w styczniu, dlatego dziś będzie po prostu małe podsumowanie i takie malutkie świętowanie. Bardziej będę się cieszyć, gdy wreszcie dojdzie do pierwszego mojego roku jako recenzentki.

Co dał mi ten rok na blogu?

Szczerze to dał mi bardzo dużo. Przede wszystkim robiłam coś co sprawia mi przyjemność. Coś do czego nie musieli mnie zmuszać. Wreszcie robiłam coś dla siebie. Oczywiście i inni z tego mogli korzystać, co jest tylko dodatkowym plusem. Przez ten rok uświadomiłam sobie, że uwielbiam literaturę i wszystko co jest z nią związane, a także to, że chcę w przyszłości robić coś związanego z tym. Nie jestem jeszcze pewna co, ale coś na pewno. Z każdą kolejną recenzją, waszą radą udoskonalałam moje pisanie. Mam nadzieję, że dalej będziecie mnie wspierać i dawać rady, ponieważ ufam wam i bardzo zależy mi na waszych opiniach. Na blogu poznałam także wiele wspaniałych blogowiczów. Może i nie mam z nimi jakiegoś niesamowitego kontaktu, ale samo to, że widzę iż odwiedzają mój blog i komentują to dla mnie wiele. Dziękuję wszystkim, którzy nawet tylko przez chwilę tu zajrzeli, bo możliwe, że nie miałabym takiej pasji do pisania, gdyby nie to, że miałam świadomość, iż ktoś z tego korzysta, iż komuś jest to potrzebne.

Jak to się zaczęło?

Bloga chciałam założyć od zawsze. Jednak było jedno ale. Nie chciałam by mój blog był szczeniacki i były na nim tylko jakieś głupoty. Chciałam, aby blog był odzwierciedleniem moich odczuć, emocji, przeżyć. Chciałam także po prostu gdzie mieć się wyżalić lub pochwalić. A pisanie recenzji zaczęło się od tego, że najpierw znalazłam portal Lubimyczytac.pl, później tam znalazłam forumi zakładkę Konkursy poza LC i tak weszłam na blog miqaisonfire. Spodobało mi się pisanie recenzji na blogu. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam, ale od razu przypadło mi do gustu i tak powoli zaczęłam. Wszystko, jak już wcześniej pisałam, zaczęło się tak naprawdę od stycznia, gdy zaczęłam więcej pisać i gdy nawiązałam moje pierwsze współprace. Muszę się przyznać, że na początku nie miałam zielonego pojęcia co to jest ta współpraca. Jednak do wszystkiego powoli doszłam. I tak pięknie minął ten rok.

Statystyka:

WYŚWIETLEŃ STRON: 7651 (jak dla mnie to bardzo dużo)
OBSERWATORÓW: 69
POSTÓW: 99
KOMENTARZY: 521
FACEBOOK: 25

No i to będzie na tyle ze statystyk.

Proszę was także, abyście napisali co sami sądzicie o moim blogu :)

Chciałam was też przeprosić za to, że ostatnio tak mało piszę, ale po prostu spróbujcie mnie zrozumieć. Mam dwie szkoły i pełno nauki oraz zadania. Ledwo wyrabiam w szkole. Nie wysypiam się, ale staram się jakoś wszystko ogarnąć. Moje życie jest na razie w chaosie, ale postaram się ten chaos jak najszybciej uporządkować i znów wrócić do systematycznych wpisów.

Na koniec chciałam jeszcze raz wszystkim podziękować, bo ten blog istnieje przede wszystkim dzięki wam, drodzy czytelnicy i blogerzy. Dziękuję nawet tym, którzy po raz pierwszy tu zagościli.
Dziękuję także wydawnictwom za to, że mi zaufali i mam nadzieję, że nie przysporzę nikomu problemów. A za zaległości z terminami recenzji najmocniej przepraszam i postaram się poprawić.

PRZEZ NAJBLIŻSZY ROK POSTARAM SIĘ SYSTEMATYCZNIE DODAWAĆ POSTY I TROSZCZYĆ SIĘ O TO ABY BLOG ROZWIJAŁ SIĘ W DOBRYM KIERUNKU (nie przybywało tylko kolejnych wydawnictw, ale chodzi o poprawę jakości dotychczasowych współprac i samych recenzji). MAM NADZIEJĘ, ŻE WAS NIE ZAWIODĘ :) JESZCZE RAZ Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ ZA TEN ROK ; )

10 komentarzy:

 1. Gratuluję okrągłej rocznicy :) Cieszę się, że robisz to, co lubisz, że sprawia Ci to przyjemność i masz ochotę dalej prowadzić to miejsce. Życzę wytrwałości w dążeniu do obranych celów, żeby Twój blog rozwijał się w jak najlepszym kierunku.
  Nie będę teraz odpowiadać na zadane pytania. Wiedz jednak, że bloga odwiedzam systematycznie i staram się być na bieżąco ze wszystkim, co się tu pojawia. Zresztą chyba da się to zauważyć, gdyż zawsze staram się pozostawić po sobie jakiś ślad w postaci komentarza. Gdyby mi się nie podobało to, co tu znajduję, to przecież bym dawno przestała zaglądać prawda?
  No więc, jeszcze raz, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) i oczywiście trudno nie jest zauważyć systematyczność Twojego odwiedzania mojego bloga. I postaram się wreszcie sama systematycznie dodawać posty :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję ;)

   Usuń
 2. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje:) Oby tak dalej:) Życzę samych przyjemności z pisania o książkach, ale również z ich czytania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Pisanie o książkach i ich czytanie na pewno będzie mi dalej sprawiać przyjemność. Cieszę się, że mam ten blog, bo dzięki temu daje innych cząstkę mnie samej :)

   Usuń
 4. Gratuluję. Życzę kolejnych tak miłych rocznic, wiele przyjemności z dalszego tworzenie bloga :)

  OdpowiedzUsuń

Ja się dla Ciebie produkuje, to może i ty byś dla mnie choć komentarz zostawił?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...