08 lipca 2012

Wyniki pierwszego konkursu

Dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w moim pierwszym konkursie. Łącznie wzięło udział 22 osoby, z czego bardzo się cieszę. Nie jest to ani za mało, ani za dużo :)
Na moje pytanie konkursowe było bardzo wiele świetnych odpowiedzi jasno uzasadnione. Jednak na podstawie waszych odpowiedzi nie mogłabym dość do kogo ma powędrować nagroda. Dlatego skorzystałam z programu internetowego "Wyliczanka".

Jednak zanim poznacie zwycięzce to napisze coś o podsumowaniu wszystkich odpowiedzi. Jedni uważają, że nie jest najgorzej, ale i nie niesamowicie. Drudzy są zadowoleni, a inni też mają jakieś małe uwagi. Teraz jest bardzo popularna fantastyka, ale ile to jeszcze potrwa zależy to od autorów, którzy się nią zajmują. Dlaczego? Bo muszą zacząć albo zaskakiwać nas w pomysłach , które mieli inni, albo wymyślić coś unikatowego. Była mowa także o autorach. Na przykład Tolkien. Wiele osób uważa go za mistrza w tej dziedzinie literatury. Ja osobiście jeszcze nie czytałam jego książek i głupio się do tego przyznać, ale od niedawna dopiero się zabrałam za ten gatunek. Mieliście naprawdę niesamowite uzasadnienia i mogłabym prawie z każdym się zgodzić. Jednak zwycięzca jest jeden i wybrała go internetowa maszyna losująca.

No to może wreszcie fotorelacja ? ;)


Wszyscy wypisani po kolei jak pisaliście komentarze. a teraz wynik:


No i jak widać wygrała Anne18. Gratuluję i czekam na adres wysyłki wygranej i małej niespodzianki. Jakiej? Ja sama jeszcze nie wiem :))

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i może powiem jak ja bym odpowiedziała.

Fantastyka w skali światowej ma się moim zdaniem dobrze, może i lepiej. Jest wiele świetnych pozycji, ale zdarzają się i okropne chłamy. Na szczęście ja trafiam na bardzo dobre pozycje. ;) Jednak jak zauważyłam mało jest naszej polskiej twórczości w tym gatunku. Jednak ostatnio cały czas natrafiam na fantastykę polskich autorów. Jest to na przykład  książka, którą u mnie można było wygrać, a także tą co teraz skończyłam, czyli "Dziewiąty Mag" A. R. Reystone. Nie sugerujcie się nazwiskiem, bo to tylko pseudonim. Więc reasumując Fantastyka na świecie ma się bardzo dobrze, ale w Polsce nie najlepiej, jednak niektórzy próbują to zmienić i bardzo dobrze im to wychodzi :)

To tyle dotyczące konkursu :) Miłego popołudnia :))


13 komentarzy:

 1. moje gratulacje dla zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje za gratulacje. E- mail z danymi właśnie wysłałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. To ja też jestem szczęśliwa :) Dobrze jest czasem zorganizować konkurs, by kogoś uszczęśliwić. Mam nadzieję, że książka się spodoba :)

   Usuń
  2. na pewno. Czekam z niecierpliwością :).

   Usuń
 4. Pewnie! Ja dosłownie przed kilkoma dniami natrafiłam na Ziemiańskiego i jestem zachwycona tym co właśnie pochłonęłam. Wybieram się czym prędzej do biblioteki po kolejną jego pozycje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja może też jeszcze jakiegoś polskiego autora fantastyki poszukam ... :)

   Usuń

Ja się dla Ciebie produkuje, to może i ty byś dla mnie choć komentarz zostawił?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...