01 listopada 2013

Drugie urodzinki Avis Folles !

Jak urodzinki to i torcik! Coś mi nie wyszedł, ale dobre i to ;P Dokładnie urodzinki bloga wypadały trzy dni temu, ale niestety wyszło tak, że nie mogłam tego oznajmić na blogu. Tak więc świętujemy dzisiaj.

Przez te dwa lata na blogu bardzo dużo się działo. No to może zacznijmy od krótkich statystyk:

* Postów na blogu uzbierało się 179. Może dla niektórych ta liczba jest mała, ale dla mnie wystarczająca i bardzo się z niej cieszę.

* Do tych postów uzbierałam na dzień dzisiejszy 999 komentarzy. Jejku jak ta liczba mnie rozwala. Tylko jeden komentarz brakuje do tysiąca. Kto napisze ten komentarz? ;)

* Wyświetleń mojej strony jest razem 23 640. Myślę, że to całkiem ładna liczba, chociaż tak wiem, że niektórzy z was moją ich o wiele więcej przy krótszym czasie. Ja się jednak cieszę tym, co mam :)

* Recenzji w sumie napisałam już na blogu 78.

Myślę, że tyle już wystarczy statystyk. W ciągu tych dwóch lat poznałam wiele ciekawych blogów i ich autorów, nawiązałam kilka współprac, z których się naprawdę cieszę, miałam okazję zamienić kilka słów z autorami i wiele innych rzeczy.

Szczerze to sama nie wiem co tu już mam pisać, ponieważ sama aż się dziwie, że tyle wytrwałam. Za to mam takie jedno życzenie urodzinowe i nie wiem czy powinnam je wam zdradzić. Może innym razem, a może wtedy, gdy się ono spełni ;)

Te dwa lata naprawdę szybko minęły. Nadal pamiętam moje początki, kiedy sama nie wiedziałam jeszcze co będę na tym blogu pisała. Nawet nie chce patrzeć na moje pierwsze recenzje, chociaż nie wiem czy te dzisiejsze są o wiele lepsze od tamtych. Miło jest sobie powspominać to i mam nadzieję, że jeszcze przez długi czas będę poświęcać czas temu blogowi i nadal będę zawzięcie czytać książki. Nie zawracam wam już dziś więcej głowy. Dobranoc! :)

13 komentarzy:

 1. Już dwa lata, brawo! :) Zazdroszczę tak długiego stażu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dwa lata to świetny wynik! Zazdroszczę i mam nadzieję, że dotrwasz do kolejnych urodzin ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Sama byłam zdziwiona, że tyle w blogowaniu wytrwałam. Mało kto osiąga wynik dwóch lat. Mam nadzieję, że kolejnych urodzin jeszcze trochę tutaj będzie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te dwa lata bardzo szybko minęły ;) I mam nadzieję, że jeszcze długo tu pozostanę.

   Usuń
 4. Gratuluję rocznicy blogowej i życzę ci jeszcze kolejnego i jeszcze kolejnego roku z twoim blogiem i stałych czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Czy też może - wszystkiego najlepszego! Nie jestem ekspertem w tych sprawach, ale wydaje mi się, że to bardzo dobre statystyki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie są bardzo dobre. Jedynie patrząc na niektóre blogi to są nieco skromniejsze, ale mi to nie przeszkadza, bo robię to głównie dla przyjemności, a nie statystyk ;)

   Usuń
 6. Gratuluję :) Piękne dwa latka. Mi dwa stukną w grudniu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję bardzo wszystkim i mam nadzieję, że jeszcze długo będę pisać recenzje książek i nie tylko ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wytrwałości! Statystyki masz dobre. :) Wiadomo, zdarzają się tacy, co mają nawet po sto tysięcy w krótszym czasie, ale często tacy robią to dla darmowych książek i popularności. W każdym razie wszystkiego najlepszego! ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję z całego serca wytrwałości i życzę dalszej :)

  OdpowiedzUsuń

Ja się dla Ciebie produkuje, to może i ty byś dla mnie choć komentarz zostawił?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...