08 lutego 2015

NOŚ MNIE.., czyli praktyczny sposób na drobiazgi i nie tylko

Witajcie! Tym razem postanowiłam napisać dla was post, który nie jest recenzją. Już dawno wpadłam w tą straszną rutynę. Za każdym razem piszę na blogu jedynie kiedy udało mi się przeczytać książkę i miałam do zaprezentowania wam moją opinie. Jednak myślę, że wreszcie nadszedł czas, aby mój blog trochę urozmaicić. Dlatego postanowiłam wykorzystać okazję, że ostatnio dzięki mojej znajomej znalazłam stronę, na której można znaleźć... No właśnie to, co można tam znaleźć właśnie wam przedstawię.


Produkty NOŚ MNIE to woreczki ręcznie wykonane w Polsce. Posiadają żywe kolory, niezliczoną ilość kreatywnych wzorów i są bardzo praktyczne na co dzień. Ja osobiście uwielbiam rzeczy, które są słodkie, a te woreczki są przeurocze. Z chęcią większość z nich sama bym przygarnęła. Woreczki mają różne rozmiary. W zależności od wielkości można w nich przechowywać różne przedmioty. Ja oczywiście od razu zauważyłam praktyczne wykorzystanie największego z serii woreczków. Dlaczego? No cóż... Zawsze jest w czym przenosić aktualnie czytaną książkę i w dodatku jak stylowo. W końcu sami zobaczcie!


A różnorodność wyboru jest ogromna. Do wyboru kolory, wzory i wielkość. W dodatku macie gwarantowaną jakość. No cóż ja już swój mam zamówiony i tylko czekam aż przyjdzie. A co wy o nich sądzicie? Jeśli chcecie więcej informacji na ten temat i zdjęć to odsyłam do strony: NOŚ MNIE-Sklep oraz na Facebook.

3 komentarze:

  1. Interesujący pomysł, aczkolwiek te "woreczki" nie są w moim guście :(

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny blog!
    obserwuję i liczę na rewanż
    www.zakladkaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Ja się dla Ciebie produkuje, to może i ty byś dla mnie choć komentarz zostawił?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...